ostre ale prawdziwe - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

14.06.2012

ostre ale prawdziwe

Ostatnio mi kolega powiedział piękne zdanie które zapamietałam. Tyczy sie osób które są empatyczni w stosunku do innych ludzi nie oczekujac niczego w zamian. Zazwyczaj jest tak że są wykoirzystywani bo nie potrafia byc asertywni. Wbrew pozorom to piękna cecha choc ciężko ja z siebie wykszeszać jesli sie lubi pomagać innym bezinteresownie. Oto to zdanie:
  
     " Jak masz miękkie serce, musisz mieć twardą dupę"

Niestety to troche ordynarne ale prawdziwe. Wielu sie znajdzie by dogryźć komus, zranic, sprawic przykrość. :( Niewielu takich którzy chcą widzieć usmiech :) radość:) nie oczekujac nic w zamian. Dumna jestem z tego, ze mimo egocentryzmu wśród społeczeństwa są jeszcze ludzie o złotym sercu.  

Lubisz to?
konto usunięte
Dobrych ludzi jest b.mało,a za miękkie serce zawsze ...zgadzam sie !!
21 Junio 2012
konto usunięte
bo nie potrafie nikomu odmówić jak prosi mnie o pomoc
17 Junio 2012
konto usunięte
zawsze jak staram się pomagać innym ludzie wykorzystują to
17 Junio 2012