14.06.2012
ostre ale prawdziwe
Ostatnio mi kolega powiedział piękne zdanie które zapamietałam. Tyczy sie osób które są empatyczni w stosunku do innych ludzi nie oczekujac niczego w zamian. Zazwyczaj jest tak że są wykoirzystywani bo nie potrafia byc asertywni. Wbrew pozorom to piękna cecha choc ciężko ja z siebie wykszeszać jesli sie lubi pomagać innym bezinteresownie. Oto to zdanie:
" Jak masz miękkie serce, musisz mieć twardą dupę"
Niestety to troche ordynarne ale prawdziwe. Wielu sie znajdzie by dogryźć komus, zranic, sprawic przykrość. :( Niewielu takich którzy chcą widzieć usmiech :) radość:) nie oczekujac nic w zamian. Dumna jestem z tego, ze mimo egocentryzmu wśród społeczeństwa są jeszcze ludzie o złotym sercu.
" Jak masz miękkie serce, musisz mieć twardą dupę"
Niestety to troche ordynarne ale prawdziwe. Wielu sie znajdzie by dogryźć komus, zranic, sprawic przykrość. :( Niewielu takich którzy chcą widzieć usmiech :) radość:) nie oczekujac nic w zamian. Dumna jestem z tego, ze mimo egocentryzmu wśród społeczeństwa są jeszcze ludzie o złotym sercu.
Lubisz to?