13.06.2012
samotnosc:/
ja to jestem skazany na samotnosc nie mam wogole powodzenia u plci przeciwnej zawsze gdy poznaje kogos to wydaje mi sie ze natrafilem na ta wyjatkowa osobe ale pozniej okazuje sie ze zabardzo sie angazuje bo druga osoba nie byla az tak zainteresowana mna wogole nie wierze w milosc i w zwiazek jakis ehh ://
Lubisz to?