Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

13.07.2012

Co ja mogę?

Co ja zrobiłam. ;/ zgodziłam się na te spotkanie ;//
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
ja tez sie ostatnio zgodzilam na spotkanie i bylo bardzo fajnie :))
15 Julio 2012
I coz sie wydarzylo?
13 Julio 2012
13.07.2012

Siema

Hej :D Jestem Natalia :d

Mam pewien problem gdyż jestem nieśmiała i nie wiem jak powiedzieć chłopakowi, że mi się podoba . 
Piszemy sms-y i wogóle ale nie wiem jak mu to napisać  .. ;/

Może mi ktoś poradzić co mam robić ?
 

Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
Dzięki:* Napisze mu :D
13 Julio 2012
konto usunięte
Hej;) Ja potwierdzam to co napisala kolezanka dwa pietra nizej;d Napisz mu w smsie ;) ;* Jestes bardzo ladna dziewczyna wiec watpie ze sie mu nie podobasz;) Moze on tez sie boi powiedziec ze mu sie podobasz.
13 Julio 2012

witam. poszukuje drugiej połówki która da wytchnienie moim rozgoryczałym uczuciom i emocjom.

Gdyby jakąś dziewczyna zechciała posiadać możność bycia zainteresowaną to zapraszam na mój profil....

czekam niecierpliwie i pozdrawiam założyciela grupy:D

Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
zgadzam sie;) na pewno sie znajdzie; )
13 Julio 2012
konto usunięte
kiedyś się znajdzie ta Twoja druga połówka;))
13 Julio 2012
Cześć , nazywam się Iwona . mam problem i nie wiem jak sobie z nim poradzić ... mam chłopaka , nazywa się Mateusz , jestem z nim juz 2 lata . aktualnie jestem u niego na wakacjach . za każdym razem gdy jeździłam do niego to siedziałam w domu sama , bo on pracuje 8 godz dziennie .
Jednak tym razem wyszłam na wioske i poznałam 4 chłopaków i jedną dziewczyne , zaczęłam wychodzić coraz częściej i przesiadywać x nimi do godz 23 , bo o tej godzinie mój chłopak kończy pracę .
Wśród tych chłopaków pozanałam Piotrka , jest bardzo ładny i wogóle ciągle do mnie pisał że mu się podobam , po jakimś czasie zaprosił mnie do siebie i mnie pocałował .
bardzo mi sie on podoba ;* zawsze mówi mi że jestem piękna , śliczna itd . a mój chłopak za bardzo mi tego nie mówi ;/
wogóle jest taki obnojętny do mnie . . . nie wiem co mam  robic , szkoda mi zostawić Mateusza , bo już 2 lata z nim jestem .
Piotrek powiedział mi że będzie czekał tak długo jak będę chciała . . 

co mam robić ??


 mój chłopak zaczął mi ustalać godziny o których mam wracać ;/ a ja chce widywac Piotrka ;*
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
Zgadzam się z kolegą niżej ...
24 Julio 2012
konto usunięte
Tak ale druga sprawa to taka że skoro jesteś z facetem to on powinien być tym jedynym a nie poznałaś faceta i piszesz że ładny ( no comment ) i że Ci się spodobał... widać jak go kochałaś, więc nie oszukuj Mateusza i zostaw go i nie rań go idź sobie
13 Julio 2012
12.07.2012

Czeesc ;3

Czasem, tak po prostu, zupełnie nienormalnie, mam ochotę wykrzyczeć Ci w twarz jak bardzo mi zależy. 

Witam! :D Jak tam wakacje?  U mnie pada caly czas i ogolnie pogoda kijowa ;/ Ale ciesze sie bardzo bo w sierpniu lece do polski i wreszcie sie troche opale :) Jak tam wasze sprawy sercowe? :) U mnie niestety ciagle to samo, sama jestem heh :D Nie wiem czemu, ale tak to jakos zawsze wychodzi, niewazne ile sie staram itp :) Ale nie ma co narzekac! Buziaczkiii ;**
 
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
też tak mam zawsze się staram i nic z tego nie wychodzi
15 Julio 2012
konto usunięte
hej wakacje spoko pogoda w miarę. Ja też narzazie sama jestem
13 Julio 2012
12.07.2012

Skarbieee ....

 Wszystkie dawne uczucia, wygasły już.
Murem dzielony, każdy nowy dzień.
Wszędzie słodkie oszustwa I ciągle wszystko na nie. Tylko chłod, nasz wspólny trud.
To co kiedyś w nas było dobre, skończyło się...


Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
racja czesto tak bywa wszystko budowane przez tyle czasu tak latwo zniszczyc , ale trudniej odbudowac... bo dzis juz nie ma nas tylko ona on
16 Julio 2012
konto usunięte
Tylko chłod, nasz wspólny trud.
13 Julio 2012
10.07.2012

mmmAmelkAmmm ;*

Marzeniem kazdej dziewczyny jest miec chlopaka,  ktory zadzwoni do niej o 3 nad ranem tylko, aby powiedziec "Kocham Cie".

W chwilach, kiedy czlowiek potrzebuje drugiej osoby, zazwyczaj zostaje sam :smutny:

Gdy kogos kochasz czesto nie myslisz rozsadnie.

Wiem, ze jestem beznadziejna, ale jak narazie nie mam pomyslu by to naprawic.

Ciekawe czy ktos wie jak ja sie teraz czuje :smutny:

Kobieta jest jak roza, ma kolce, aby owijac jej platkami.

Uwilbiam chwile, kiedy piszac z Toba :zakochany: usmiecham sie do ekranu :lol:

Nikt mnie nie zna, a wszyscy z taka smialoscia oceniaja. 

Najgorsza jest walka miedzy tym co wiesz a tym co czujesz.

Usmiech na twarzy, a w sercu bol. 

Szukamy na calym swiecie kogos, kto pozniej staje sie dla nas calym swiatem :jezyk:



Dla milosci nie jest wazne by ludzie do siebie pasowali, ale by byli ze soba szczesliwi.

Ty mozesz miec o mnie swoje zdanie, a ja mam prawo miec je w dupie :fuck:

Bez Ciebie to nie to samo :smutny:

Chce czuc ze Ci zalezy.

Nie, nie jestem zla, po prostu mnie zraniles.

Chcialabym Cie tak po prostu skreslic, ale ku:cenzura:wa nie umiem.

1 rok
12 miesiecy
360 dni
8760 godzin
525600 minut
3153600 sekund
MYSLE O TOBIE :zakochany:


Zycie jest po to by oderwac sie od ziemi, zanim spoczniesz w niej na zawsze.

Kobieta ze wszystkim sobie poradzi, ale sama sie nie przytuli.

Lzy :smutny: to nie wstyd, to oznaka, ze Ci na czyms cholernie zalezy.
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
10.07.2012

Heeeej .

 Hey !
Jestem Julia i jestem tu nowa .
Postaram się być na bieżąco ♥
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
hej Julia
15 Julio 2012
Siemanko, Asia :D Milo mi :)
13 Julio 2012
10.07.2012

hejka

Hejka jestem Zuza ;D
chodzę do technikum Architektury Krajobrazu już ostatnia klasa;))
Mam 19lat;)
kiedyś pisałam opowiadania, ale teraz to tylko czasem rysuje

A i postaram byc się aktywna ale nie wiem czy dam rdę bo wyjeżdzam na wakacje;pp

POzdrawiam;** 
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
hej ;)
16 Julio 2012
konto usunięte
Cześć ;d
12 Julio 2012
 Hej :) mieszkam w Szwecji od paru lat i szukam znajomosi akurat z tego kraju:)  interesuja mnie dziewczyny:)  ale napewno nie typu dziewczyn  ,, jestem w szwecji i juz wielka szwedka jestem , tipsik solarka itp itd,, :P  Pozdro ;) :)
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
ahha d83dde09 zajebiste określenie d83dde0a
12 Julio 2012
konto usunięte
haha, fajnie to określiłeś.:D
12 Julio 2012
1 123 124 125 126 127 715