19.07.2012
Hej dziewczyny:)
Mam do sprzedania sukienki weselno-studniówkowe:)
Zamieszczam tu linki ze zdjęciami i informacjami do nich:
klik
klik
klik
Ceny są naprawdę niskie, gorąco polecam:)
Z góry dziękuję i pozdrawiam
Magda:)
PS Błagam nie zgłaszajcie mojego profilu jako intruza, bo być może któraś z Was akurat szuka kreacji dla siebie i skorzysta z mojej oferty:)
Zamieszczam tu linki ze zdjęciami i informacjami do nich:
klik
klik
klik
Ceny są naprawdę niskie, gorąco polecam:)
Z góry dziękuję i pozdrawiam
Magda:)
PS Błagam nie zgłaszajcie mojego profilu jako intruza, bo być może któraś z Was akurat szuka kreacji dla siebie i skorzysta z mojej oferty:)
Lubisz to?
