Hmmm :) - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

05.08.2012

Hmmm :)


Kolczyk w pępku.

Co o nich sądzicie ?

Podobają wam sie ?

Macie ?





 
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
mialam , alw wyciągnełam . mam zamiar znowu zrobić ;p sama sobie robie ;) nie boli .
11 Agosto 2012
podoba mi sie ;D mam kolczyk ;D nie boli az tak strasznie przekowanie ;D
11 Agosto 2012