Samotność, Wsparcię i Miłość - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

            Jesteśmy samotni, rozumiem jak to boli. My jesteśmy samotni czujemy się podle nie ma miłości.
Ja podziwiam ludzi chorych na Raka bądż Białaczke. Jest mi ich cholernie szkoda a jednak oni się nie poddają
choć nie mają drugiej połóki, cieszą sie życiem takim jakim mają i takim jakim im pozostał. Uwieżcie, wiem coMówię.
Nie poddawajcie się i idżcie Dalej.

                                                                                       !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
też podziwiam takich ludzi... trzeba żyć tak jak się potrafi bo wiele ludzi ma gorzej niż my ja z tego wychodzę
5 Agosto 2012
konto usunięte
Ja również;)
5 Agosto 2012