05.08.2012
Ten jego uśmiech..
to twoja odpowiedź na wszystko? iść się najebać i zapomnieć ?


Ty pewnie nie przejmujesz się tym co było, nie wspominasz, a ja.? Ja żyję tymi wspomnieniami. Nie potrafię inaczej. Nie potrafię o Tobie nie myśleć.
♥
,,Piję wino, palę skręty z kolegami.
Wpadnij kiedyś poniszczyć się z nami"


Ty pewnie nie przejmujesz się tym co było, nie wspominasz, a ja.? Ja żyję tymi wspomnieniami. Nie potrafię inaczej. Nie potrafię o Tobie nie myśleć.
♥
,,Piję wino, palę skręty z kolegami.
Wpadnij kiedyś poniszczyć się z nami"

Lubisz to?
