Turka
Turka
  8 Noviembre 2013 (pierwszy post)
Czeeeeść, został tu jeszcze ktoś ze ''starej'' ekipy? Bo jak wędruję po czatach, to rozkładam ręce ze zdziwienia... Oczywiście Shaitan nie jest brany pod uwagę, bo jego całe życie to Fotka :* :D PozdrawiamI!!:)
Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  20 Noviembre 2013
Turka
Turka: Czeeeeść, został tu jeszcze ktoś ze ''starej'' ekipy? Bo jak wędruję po czatach, to rozkładam ręce ze zdziwienia... Oczywiście Shaitan nie jest brany pod uwagę, bo jego całe życie to Fotka.pl :* :D PozdrawiamI!!:)


Czejśc Turczynku ! :*
- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.