lista tematów
[Czat] Starzy wyjadacze strona 4 z 7
Czeeeeść, został tu jeszcze ktoś ze ''starej'' ekipy? Bo jak wędruję po czatach, to rozkładam ręce ze zdziwienia... Oczywiście Shaitan nie jest brany pod uwagę, bo jego całe życie to Fotka :* :D PozdrawiamI!!:)
tylko mam problem by wejsc na czatalolll;wesolki;
teraz jestem vipem bo zalogowalem sie przez fejsa ;p
konta mi sie nie chce robic bo i tak block ;)
teraz jestem vipem bo zalogowalem sie przez fejsa ;p
konta mi sie nie chce robic bo i tak block ;)





i'm out



