lista tematów
[Czat] Starzy wyjadacze strona 2 z 7
Czeeeeść, został tu jeszcze ktoś ze ''starej'' ekipy? Bo jak wędruję po czatach, to rozkładam ręce ze zdziwienia... Oczywiście Shaitan nie jest brany pod uwagę, bo jego całe życie to Fotka :* :D PozdrawiamI!!:)
A z Durex Jeans może być?
Swoją drogą ciekaw jestem co to za nowy wytwór, rzucił mi się w oczy na półce w biedrze xDPFFF na własnej działce mam róże :D
W sumie.. jak tak przeanalizuję.. to fakt


Dla szatana jedyną karą może być niebo?

Konto usunięte: Ty będziesz miał ze mną niebo. Pranie, sprzątanie, gotowanie, kąpanie dzieci, podczas gdy żona wróci z pracy i usiądzie z piwem na kanapie by obejrzeć LM :D
Wszystko okej, ale jak sobie o tych dzieciach pomyślę, to serio mi słabo

Spoko, masz to jak w banku xD
Turka: Dla mnie karą za moje ZUO jest JEDYNY WOLNY WEEKEND,KTÓRY SPĘDZĘ W DOMU,bo się przeziębiłam :(((
O widzisz.. a mówiłem, nie świeć cyckami na jesieni :DDD
yeah! dziękuję!

ale nie gadałyśmy więc raczej do starej sie nie zaliczam. chyba, że ogólnie pytałaś
ps ale rzuć we mnie wiązanką później :x niby przypadkiem ale to wcześniej przećwiczymy :D


