lista tematów
[Czat] Starzy wyjadacze strona 6 z 7
Czeeeeść, został tu jeszcze ktoś ze ''starej'' ekipy? Bo jak wędruję po czatach, to rozkładam ręce ze zdziwienia... Oczywiście Shaitan nie jest brany pod uwagę, bo jego całe życie to Fotka :* :D PozdrawiamI!!:)
bede bluzgal gdzie chce wasze blokady wam nic nie dadza opanujcie sie
BIANKA TAK TO JA <3 co tam u Ciebie slodziaku? :)
BIANKA TAK TO JA <3 co tam u Ciebie slodziaku? :)
a z jakiej racji mam sie zmieniac jestem jaki jestem jak komus nie pasuje to get out :D ty tez dalej priekrastnyje diewuszka ;) pw readuj :<




"Podaj treść"