lista tematów
[Czat] Starzy wyjadacze strona 5 z 7
Czeeeeść, został tu jeszcze ktoś ze ''starej'' ekipy? Bo jak wędruję po czatach, to rozkładam ręce ze zdziwienia... Oczywiście Shaitan nie jest brany pod uwagę, bo jego całe życie to Fotka :* :D PozdrawiamI!!:)
praksyda suko <3 kocham cie za dnia pierdocze w nocy szatana sie nie boje bo my jestesmy oldboje ide wziac bucha kto sie ze mna rucha?



