02.06.2012
siema ; DD!
Siemka, jestem tu nowa i mam na imię Paula :D skończyłam 18nascie lat.
Jestem samotna ale nie szukam tu związku a miłych znajomości.
Pozdrawiam. ;))
Lubisz to?