04.06.2012
Życiee
hey ludziki jak wam mija dzionek??
W głowie cholernie niebezpieczna pustka.
Kolejny raz zraniłam siebie naiwnością..
Tak długo się znamy, tak rzadko rozmawiamy, o tym wszystkim na poważnie, szczerze, odważnie.
chyba wolałabym, żeby powiedział "to koniec", niż to jego udawanie, że wciąż nie ma dla mnie czasu .
samotność?`;((
Lubisz to?