Życiee - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

04.06.2012

Życiee




hey ludziki jak wam mija dzionek??

 W głowie cholernie niebezpieczna pustka.

Kolejny raz zraniłam siebie naiwnością..

Tak długo się znamy, tak rzadko rozmawiamy, o tym wszystkim na poważnie, szczerze, odważnie.

chyba wolałabym, żeby powiedział "to koniec", niż to jego udawanie, że wciąż nie ma dla mnie czasu .
 
samotność?`;((
Lubisz to?