Cześć serduszka ! :) - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

 Hej serduszka ! :)
Jak mija Wam weekend ? U mnie troszkę nudnawo i dotego strasznie gorąco, ale nareszcie widać że just jest LATO ! :)



Lato, pora roku którą chyba wszyscy uwielbiają. Wakacje, słońce, jeziora i wieczorne spotkania przy ogniskach. Czas, który sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości. Lato to okres, kiedy jest za gorąco, aby robić to, na co w zimie było za zimno.:)



A to jedna z moich ulubionych piosenek :)





Mam nadzieję, że się spodoba :)
Miłego dnia !
 ; *

Lubisz to?
konto usunięte
teraz bede ją spiewać cały dzień xD
18 Junio 2012
konto usunięte
:mrgreen: też ją lubię
18 Junio 2012