18.06.2012
Cześć serduszka ! :)
Hej serduszka ! :)
Jak mija Wam weekend ? U mnie troszkę nudnawo i dotego strasznie gorąco, ale nareszcie widać że just jest LATO ! :)
Lato, pora roku którą chyba wszyscy uwielbiają. Wakacje, słońce, jeziora i wieczorne spotkania przy ogniskach. Czas, który sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości. Lato to okres, kiedy jest za gorąco, aby robić to, na co w zimie było za zimno.:)

A to jedna z moich ulubionych piosenek :)
Mam nadzieję, że się spodoba :)
Miłego dnia ! ; *
Jak mija Wam weekend ? U mnie troszkę nudnawo i dotego strasznie gorąco, ale nareszcie widać że just jest LATO ! :)
Lato, pora roku którą chyba wszyscy uwielbiają. Wakacje, słońce, jeziora i wieczorne spotkania przy ogniskach. Czas, który sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości. Lato to okres, kiedy jest za gorąco, aby robić to, na co w zimie było za zimno.:)

A to jedna z moich ulubionych piosenek :)
Mam nadzieję, że się spodoba :)
Miłego dnia ! ; *
Lubisz to?
też ją lubię