16.06.2012
złamane serce:)
każdy miał kiedyś złamane serce ale nie powinniśmy myśleć cały czas o przeszłości tylko o przyszłości i po prostu nie być smutnymi chociaż to czasem trudne : *
tak samo jest z bliskimi osobamy gdy umierają ja straciłam tate gdy miałam 6 lat wtedy cały czas o nim myślałam ale w końcu zrozumiałam ,że to nic nie da i trzeba żyć chwilą: )
tak samo jest z bliskimi osobamy gdy umierają ja straciłam tate gdy miałam 6 lat wtedy cały czas o nim myślałam ale w końcu zrozumiałam ,że to nic nie da i trzeba żyć chwilą: )
Lubisz to?