Skarbieee .... - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

12.07.2012

Skarbieee ....

 Wszystkie dawne uczucia, wygasły już.
Murem dzielony, każdy nowy dzień.
Wszędzie słodkie oszustwa I ciągle wszystko na nie. Tylko chłod, nasz wspólny trud.
To co kiedyś w nas było dobre, skończyło się...


Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
racja czesto tak bywa wszystko budowane przez tyle czasu tak latwo zniszczyc , ale trudniej odbudowac... bo dzis juz nie ma nas tylko ona on
16 Julio 2012
konto usunięte
Tylko chłod, nasz wspólny trud.
13 Julio 2012