Siema - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

13.07.2012

Siema

Hej :D Jestem Natalia :d

Mam pewien problem gdyż jestem nieśmiała i nie wiem jak powiedzieć chłopakowi, że mi się podoba . 
Piszemy sms-y i wogóle ale nie wiem jak mu to napisać  .. ;/

Może mi ktoś poradzić co mam robić ?
 

Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
Dzięki:* Napisze mu :D
13 Julio 2012
konto usunięte
Hej;) Ja potwierdzam to co napisala kolezanka dwa pietra nizej;d Napisz mu w smsie ;) ;* Jestes bardzo ladna dziewczyna wiec watpie ze sie mu nie podobasz;) Moze on tez sie boi powiedziec ze mu sie podobasz.
13 Julio 2012