24.07.2012
Proszę o Radę :)
A więc jest taka sytuacja , pewien dłuższy czas temu poznałem dziewczynę , była Ona we mnie bardzo zakochana poczym ja się z nią spotykałem i takie świry , i można powiedzieć że ją potem trochę zaniedbałem bo jakoś wcześniej nie przypadła mi do gustu i skończyło się na pisaniu po pół roku przerwy jednak mi na niej zależy tylko rolę się odwróciły , ostatnio nawet się do mnie nie chciała odezwac napisać i te sprawy , lecz jakoś przed wczoraj pogadaliśmy i jest w miarę dobrze bo bynajmiej piszemy (Te pisanie też jakoś za kolorowo nie wygląda) + Ona nie wie ze mi na niej zależy i sam już nie wiem co zrobić proszę o radę ... :)
Lubisz to?
