Proszę o Radę :) - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

24.07.2012

Proszę o Radę :)

  A więc jest taka sytuacja , pewien dłuższy czas temu poznałem dziewczynę , była Ona we mnie bardzo zakochana poczym ja się z nią spotykałem i takie świry , i można powiedzieć że ją potem trochę zaniedbałem bo jakoś wcześniej nie przypadła mi do gustu i skończyło się na pisaniu po pół roku przerwy jednak mi na niej zależy tylko rolę się odwróciły , ostatnio nawet się do mnie nie chciała odezwac napisać i te sprawy , lecz jakoś przed wczoraj pogadaliśmy i jest w miarę dobrze bo bynajmiej piszemy (Te pisanie też jakoś za kolorowo nie wygląda) + Ona nie wie ze mi na niej zależy i sam już nie wiem co zrobić proszę o radę ... :)
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
ta co z nią byłem kompletnie mnie olała ... Cięzko nawet się doprosić o odpisanie na sms . Wiem że cudów nie będzie ale na sms odpisać to chyba nie problem ..
30 Julio 2012
konto usunięte
ej to w końcu zależy ci na tej co kiedyś byłeś,pisałeś czy na innej którą poznałeś?
28 Julio 2012