Siema. ;] - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

26.07.2012

Siema. ;]

 Siema jestem nowa więc nazywam się patrycja Jessica . Mam kilkanaście lat  obecnie mieszkam w szczecinie jestem singlem od 2 tyg jest dobrze nie załamuję się ale szukam prawdziwej miłości :)

Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Febrero 2014
konto usunięte
Hej... Ja też jestem singielką, świeżą, że tak powiem ... od 11 dni , i jest mi z tym dobrze ;)
26 Julio 2012