13.08.2012
witam wszystkie zlamane serducha
czesc :)



Jacek z tej strony z Krakowa :) pozdrawiam was i trzymajcie sie mocno :)
nic nie pozostalo jak glowa do gory... nawet mnie ciezko to napisac jako i zostalem brutalnie zniszczony ale coz
trzeba sobie radzic, do zobaczenia na ulicy przypadkiem lub nie :) i jeszcze raz glowy w gore musimy dac rade :)





Jacek z tej strony z Krakowa :) pozdrawiam was i trzymajcie sie mocno :)
nic nie pozostalo jak glowa do gory... nawet mnie ciezko to napisac jako i zostalem brutalnie zniszczony ale coz
trzeba sobie radzic, do zobaczenia na ulicy przypadkiem lub nie :) i jeszcze raz glowy w gore musimy dac rade :)


Lubisz to?