Siemaneczkoooo - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

15.08.2012

Siemaneczkoooo



Mam na imię Marta , ale większośc osób mówi mi Tuśka albo Maleńka.<3 
Lubisz to?
cześć maleńka :) wiesz ze masz cudowne oczy ? :)
20 Agosto 2012
Czyzby soczewki ? :D . Witam :D
16 Agosto 2012
konto usunięte
Miło :)
15 Agosto 2012