Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
konto usunięte
18 Agosto 2009
niema to jak vw audi i bmw ;)
konto usunięte
18 Agosto 2009
Tuning is my Life !
konto usunięte
18 Agosto 2009
Uwielbiam TUNING :D CAR AUDIO :D DIFT :D:D:D
KOCHAM TUNING I LE PARKOUR ... CHCE MIEC HONDE CIVIC 5 gen v tech
konto usunięte
8 Septiembre 2009
Tuning to nie zbrodnia, to sposób na życie !!!
konto usunięte
16 Agosto 2009
honda crx kto jest chetny wjechac swoja bryka na mój warsztat??:D
konto usunięte
29 Agosto 2009
Pure JDM 'n DRFT style :)
konto usunięte
30 Mayo 2010
BMW 328i mój samochód :D
tuning=it my life
konto usunięte
15 Agosto 2009
Only German style :)
konto usunięte
15 Agosto 2009
ja mam stuningowaną yamahe tzr125 i peugota viva city ale miałem wypadek
konto usunięte
9 Agosto 2009
SAMOCHOD JEST BOGIEM> PRĘDKOŚĆ NAŁOGIEM NITRO ZABAWĄ TUNING PODSTAWĄ:)
konto usunięte
22 Julio 2009
Pal gume nie dusze
konto usunięte
18 Agosto 2009
wiele serc jedno bicie tuning ponad życie
konto usunięte
9 Julio 2009
silnik jest bogiem, predkosc nałogiem, turbo podstawą, nitro zabawą!!
konto usunięte
22 Mayo 2009
Nisko, gładko, szeroko- german style.. vw-fan:D
konto usunięte
20 Mayo 2009
silnik jest bogiem, predkosc nałogiem, turbo podstawą, nitro zabawą!!
konto usunięte
18 Mayo 2009
tuning trance = ŻYCIE
konto usunięte
15 Mayo 2009
panowie nie wiecie jak fajnie można pood pycić maluszka.. ale tak żeby nie był prze cudowany i żeby dużo w niego nie pakować..??
konto usunięte
29 Abril 2009
Jezdże zyje jem, jem zyje Jezdże,żyje jem Jezdże