Tuning - moje życie - podpisy grupy | Fotka.com

Tuning - moje życie

Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.

Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.

11 Enero 2009
strong bass

11 Enero 2009
Zapraszam Do oddawania Na mnie głosow i Wysttawianie komentarzy ..Odwdziecze sie napewno !!

3 Enero 2009
tuning tosuper żecz

2 Enero 2009
kocham autkaas :)

2 Enero 2009
Uwieelbiam to ;-))) Właśnie jestem chory bo leżałem pod furką 2 dni temu w ten mróz alee coo tam :-)))) Pozdrawiam wszystkich :-)))))

29 Diciembre 2008
A ja tuninguje VW GOLFA II zaczyna nabierac wygladu ;-)

23 Diciembre 2008
9 września 2008 tuning dodaje samochodowi wyglądu bez niego samochod wygląda jak człowiek bez majetk jak dla mnie...:)pozdro

1 Diciembre 2008
Zapraszam do oglądania i komentowania zdjęć mojej BMW e30 335i :) zdjęcia mam w profilu w osobnym albumie :)

30 Noviembre 2008
szukam laski zapraszam na moj link i na spotkanie

28 Noviembre 2008
Kocham tuning sam mam motor po tuningu ;))

16 Noviembre 2008
SPRZEDAM TUNING HONDE!ZAPRASZAM NA PROFIL MOJ!

11 Noviembre 2008
Tuning to też sztuka!!!!!!!!!

10 Noviembre 2008
Tuning... dzięki niemu każde auto staje się niepowtarzale!!! I to sie tu liczy!!!

14 Noviembre 2008
mogę wam dać juz smaka kolor czarna perła ochromowany alu pełna elektryka

1 Noviembre 2008
Tuning? Jak najbardziej, ale nie w Polsce...Auto obowiazowo twarde i niskie.

30 Octubre 2008
zapraszan na moje konto i ocenke mojego autka firmowy tiuning firmy JC ca clio moja fura

23 Octubre 2008
TUNING-odjechana zecz!!!!!!

19 Octubre 2008
zapraszam do klanu CB radio użytkownicy i posiadacze:)

23 Octubre 2008
TUNING - MOJE ŻYCIE

7 Octubre 2008
super ;-)super ;-)super ;-)super ;-)super ;-)super ;-)super ;-)super ;-)