Tuning - moje życie - podpisy grupy | Fotka.com

Tuning - moje życie

Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.

Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.

30 Septiembre 2009
Tuning moje życie

27 Septiembre 2009
Co sądzicie o samochodzie takim jak Opel Calibra ?? ;]

27 Septiembre 2009
Tuning to jest to:D

26 Septiembre 2009
Lubię szybką jazdę :ziober2:

26 Septiembre 2009
max tuning;))

25 Septiembre 2009
tuning jest fajny :)

25 Septiembre 2009
Tuning to jest to ;D

25 Septiembre 2009
tuning maxxxx

19 Junio 2012
Tuning - moje życie

22 Septiembre 2009
Zgadzam sie z tym niżej ale trzeba mieć do tego smykałke i fantazje

18 Septiembre 2009
Tuning to pasja która wymaga pieniędzy...

12 Septiembre 2009
Tuning to jest to:D

10 Septiembre 2009
Uwielbiam TUNING :D CAR AUDIO :D DIFT :D:D:D

9 Septiembre 2009
noc tajemnica,milosc przezyciem,sex jest zabawa a TUNING PODSTAWA...

8 Septiembre 2009
Tuning to nie zbrodnia, to sposób na życie !!! tuning ponad wszystko :)

16 Septiembre 2009
wiadomo ziom.. dzwiek tunningu to moja motywacja

5 Septiembre 2009
tuning mmm to jest dopiero cos szczegulnie BMW albo honda!!!

25 Agosto 2009
http://www.hodowcy.dl.pl/ Nowa gierka Zaczajcie!!!

24 Agosto 2009
podrasowane bmw. mmm... ;) kocham dobry tuning

19 Agosto 2009
CRX 4 EVER :zakochany: DOHC VTi oczywiscie JDM i życie dopiero ma sens :))