Łzy ;( Ból ;( - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

26.04.2012

Łzy ;( Ból ;(

Ref:
Bo kiedy byłeś ty twa miłość dawała mi żyć,dziś nie zostało już nic wspomnienie, smutek i łzy x2

Nie wiem jak bez ciebie mam sama żyć nie mam już nic tylko smutek i łzy
Serce me w kamień zmieniłeś ty ,
brak mi ochoty by przez życie iść,
a było już dobrze skończyło się
nie wiem dlaczego zostawiłeś mnie
zawsze tak bardzo pragnęłam cię tu,
byłeś facetem z mych snów
Ref:
Bo kiedy byłeś ty twa miłość dawała mi żyć, dziś nie zostało już nic wspomnienie, smutek i łzy x2

Siedzę sama z tym wszystkim złym
ciągle w mej głowie jesteś ty
ciężko uwierzyć że niema już nic nie
wiesz jak bardzo chce żebyś tu był,
moja tęsknota osiąga dziś kres,
jakie to trudne i znów we mgle
ciężko wyrazić mi uczucia te,
bo kocham cię lecz ty nie chcesz mnie
Ref:
Bo kiedy byłeś ty twa miłość dawała mi żyć, dziś nie zostało już nic wspomnienie, smutek i łzy x2


Kamajla - Łzy



Lubisz to?
konto usunięte
Beatko ja nie tylko weekend mam taki smutny...;(;(;( od ponad tygodnia mam dola i nie chce mi sie z łóżka wstac...;(;(;(;(
1 Mayo 2012
konto usunięte
jaki smutny ten weekend :)
30 Abril 2012