Blog Fotka.pl - Świętujemy 10-lecie! | Fotka.com

Blog Fotka.pl

« Wszystkie albumy

Świętujemy 10-lecie!

Zdjęcie 11 z 12 · 14 Febrero 2011 · 24 komentarze

Komentarze (24)

:jezyk2: http://skocz.pl/Zdjecie006h.jpg
''Nie ma Cin&Cin bez Cin&Cin :D:D
a ja poprosze 2 buteleczki bo tortu nie lubie :)
no ok 1 butelke i pół torta poprosze ;D
szampan ten jest okropny ;/
Jedną butelke biore Ja :palma_nobg: przyda sie :swir::piwo:
27 Febrero 2011
cin-cin
18 Febrero 2011
100 lat!!! i najlepszego :))
16 Febrero 2011
wszystkiego najlepszego ........
16 Febrero 2011
najlepszego:)
15 Febrero 2011
a dobry jest ten szampan?
15 Febrero 2011
no to oby tak dalej 100 lat
14 Febrero 2011
najlepszego ; **
14 Febrero 2011
dobra reklama nie ma to jak ;DD
14 Febrero 2011
CIN&Cin :nutki::nutki::piwo::piwo::disco::disco::disco::disco::disco::disco::disco:
14 Febrero 2011
:nutki::nutki::nutki::disco::disco::disco::disco::disco: to 90lat jeszcze wam życzę :)
14 Febrero 2011
eee tam, słabo coś, tylko 2 szampany...? ;P
14 Febrero 2011
Uuu co ja widzę :D
14 Febrero 2011
%%% xDD haha ;d
14 Febrero 2011
uuu... widze alkochol ;p
14 Febrero 2011
;d
14 Febrero 2011
Cin&Cin :D
14 Febrero 2011
Łyk ginu, lodu i Cin&Cinu - donGURALesko xD
14 Febrero 2011
mmm. ;d ;)