Komentarze (24)
Аккаунт удален
2 Junio 2011
:jezyk2: http://skocz.pl/Zdjecie006h.jpg
Аккаунт удален
17 Marzo 2011
''Nie ma Cin&Cin bez Cin&Cin :D:D
Аккаунт удален
9 Marzo 2011
a ja poprosze 2 buteleczki bo tortu nie lubie :)
Аккаунт удален
9 Marzo 2011
no ok 1 butelke i pół torta poprosze ;D
Аккаунт удален
9 Marzo 2011
szampan ten jest okropny ;/
Аккаунт удален
6 Marzo 2011
Jedną butelke biore Ja :palma_nobg: przyda sie :swir::piwo:
Аккаунт удален
27 Febrero 2011
cin-cin
Аккаунт удален
18 Febrero 2011
100 lat!!! i najlepszego :))
Аккаунт удален
16 Febrero 2011
wszystkiego najlepszego ........
izus150391
16 Febrero 2011
najlepszego:)
AdamChrzescijanin
15 Febrero 2011
a dobry jest ten szampan?
uleczka94
15 Febrero 2011
no to oby tak dalej 100 lat
Аккаунт удален
14 Febrero 2011
najlepszego ; **
Аккаунт удален
14 Febrero 2011
dobra reklama nie ma to jak ;DD
Аккаунт удален
14 Febrero 2011
CIN&Cin :nutki::nutki::piwo::piwo::disco::disco::disco::disco::disco::disco::disco:
Аккаунт удален
14 Febrero 2011
:nutki::nutki::nutki::disco::disco::disco::disco::disco: to 90lat jeszcze wam życzę :)
Аккаунт удален
14 Febrero 2011
eee tam, słabo coś, tylko 2 szampany...? ;P
Аккаунт удален
14 Febrero 2011
Uuu co ja widzę :D
Аккаунт удален
14 Febrero 2011
%%% xDD haha ;d
Bajkoowa
14 Febrero 2011
uuu... widze alkochol ;p
Аккаунт удален
14 Febrero 2011
;d
Аккаунт удален
14 Febrero 2011
Cin&Cin :D
Аккаунт удален
14 Febrero 2011
Łyk ginu, lodu i Cin&Cinu - donGURALesko xD
Аккаунт удален
14 Febrero 2011
mmm. ;d ;)
