Wspomnienie po torcie ;)
Komentarze (50)
Аккаунт удален
2 Junio 2011
:jezyk2: http://skocz.pl/Zdjecie006h.jpg
Аккаунт удален
24 Mayo 2011
tez umiałabym taki zrobić :D
Diana
6 Mayo 2011
Tak, ragni jest założycielem tego portalu.
Аккаунт удален
18 Abril 2011
Ragniego . Prawdopodobnie zalozyciel fotki ;D
Аккаунт удален
16 Abril 2011
kolescie wstawiają jakieś denne fotki a wy sie podniecacie jak murzyn blaszką ;D ;D
Аккаунт удален
14 Abril 2011
nawet swoj tort mieli haha masakra;d
Аккаунт удален
7 Abril 2011
właśnie, 10 lat rag.... czego?! :D
Аккаунт удален
4 Abril 2011
tyle kalorii fee xD
Аккаунт удален
26 Marzo 2011
aleeee duzy;D
Аккаунт удален
25 Marzo 2011
no bez kitu, haha ;D gumka do mazania :lol:
Аккаунт удален
18 Marzo 2011
smacznego
Аккаунт удален
17 Marzo 2011
smacznego
hubiii2
14 Marzo 2011
a tak wogole to co tam jest napisane? RAGNIEGO???? WTF? :DDDD
Аккаунт удален
9 Marzo 2011
a ja jaj:**
Аккаунт удален
6 Marzo 2011
Kurde.. nie ma tak xD My też powinniśmy dostać po kawałku ;p
Аккаунт удален
5 Marzo 2011
Podzielili by sie...:)Fajny...:)
Аккаунт удален
4 Marzo 2011
śliczny;]
Аккаунт удален
4 Marzo 2011
Gratulacje:))
Аккаунт удален
3 Marzo 2011
wow świetnie:)
NajaranaRapem93
2 Marzo 2011
a nam nie dali :( xd
Аккаунт удален
28 Febrero 2011
zgadzam się z kolegą po niżej. :-))
Аккаунт удален
28 Febrero 2011
hehe ten tort przypomina mi gumke do scierania :lol:
Аккаунт удален
27 Febrero 2011
słodkie
elwirasobura22
26 Febrero 2011
mmmmmmmnnnnnniiiiiaaaaaammmmmm
Аккаунт удален
25 Febrero 2011
mam wrażenie, że te tort ma wymiary 3x5cm :D
Marcin
25 Febrero 2011
xD
Аккаунт удален
23 Febrero 2011
wow świetnie:)
Аккаунт удален
22 Febrero 2011
mniaaam ; ))
Аккаунт удален
18 Febrero 2011
;DD
Аккаунт удален
17 Febrero 2011
żywOOo xD
Demoniks
16 Febrero 2011
Supcio:)
Аккаунт удален
16 Febrero 2011
mm.......;p
Аккаунт удален
16 Febrero 2011
fajnie
byczekPraga
16 Febrero 2011
Super
Аккаунт удален
16 Febrero 2011
woooo w fajne:)
piknyfacet89
16 Febrero 2011
zapraszam wszystkich do znajomych
Аккаунт удален
16 Febrero 2011
fajny torcik mmm.... ślinka mi cieknie :p
AARRTTIIXX
15 Febrero 2011
mmm... chętnie bym zjadł kawałek :D oby jeszcze minimum 10 lat :D:D: smacznego :)
Аккаунт удален
15 Febrero 2011
No, no .. Pyszności ;)
AdamChrzescijanin
15 Febrero 2011
mniam mniam dajcie troche
uleczka94
15 Febrero 2011
wspaniały tort sama bym zjadła :)
Yumsh
15 Febrero 2011
fajny xdd.
Аккаунт удален
14 Febrero 2011
sykoda jesc:tak:
Аккаунт удален
14 Febrero 2011
:skok: mm pewnie pyszny
Аккаунт удален
14 Febrero 2011
mmm... ciachoo xd
Аккаунт удален
14 Febrero 2011
Yummy in my tummy!!
tysiaczekmala
14 Febrero 2011
Mniam
Аккаунт удален
14 Febrero 2011
mmm : D
Аккаунт удален
14 Febrero 2011
pozytywnie ;D
Аккаунт удален
14 Febrero 2011
:))
