Blog Fotka.pl - Świętujemy 10-lecie! | Fotka.com

Blog Fotka.pl

« Wszystkie albumy

Świętujemy 10-lecie!

Zdjęcie 12 z 12 · 14 Febrero 2011 · 64 komentarze
Wspomnienie po torcie ;)
Wspomnienie po torcie ;)

Komentarze (50)

:jezyk2: http://skocz.pl/Zdjecie006h.jpg
tez umiałabym taki zrobić :D
6 Mayo 2011
Tak, ragni jest założycielem tego portalu.
Ragniego . Prawdopodobnie zalozyciel fotki ;D
kolescie wstawiają jakieś denne fotki a wy sie podniecacie jak murzyn blaszką ;D ;D
nawet swoj tort mieli haha masakra;d
właśnie, 10 lat rag.... czego?! :D
tyle kalorii fee xD
aleeee duzy;D
no bez kitu, haha ;D gumka do mazania :lol:
smacznego
smacznego
14 Marzo 2011
a tak wogole to co tam jest napisane? RAGNIEGO???? WTF? :DDDD
a ja jaj:**
Kurde.. nie ma tak xD My też powinniśmy dostać po kawałku ;p
Podzielili by sie...:)Fajny...:)
śliczny;]
Gratulacje:))
wow świetnie:)
2 Marzo 2011
a nam nie dali :( xd
28 Febrero 2011
zgadzam się z kolegą po niżej. :-))
28 Febrero 2011
hehe ten tort przypomina mi gumke do scierania :lol:
27 Febrero 2011
słodkie
26 Febrero 2011
mmmmmmmnnnnnniiiiiaaaaaammmmmm
25 Febrero 2011
mam wrażenie, że te tort ma wymiary 3x5cm :D
25 Febrero 2011
xD
23 Febrero 2011
wow świetnie:)
22 Febrero 2011
mniaaam ; ))
18 Febrero 2011
;DD
17 Febrero 2011
żywOOo xD
16 Febrero 2011
Supcio:)
16 Febrero 2011
mm.......;p
16 Febrero 2011
fajnie
16 Febrero 2011
Super
16 Febrero 2011
woooo w fajne:)
16 Febrero 2011
zapraszam wszystkich do znajomych
16 Febrero 2011
fajny torcik mmm.... ślinka mi cieknie :p
15 Febrero 2011
mmm... chętnie bym zjadł kawałek :D oby jeszcze minimum 10 lat :D:D: smacznego :)
15 Febrero 2011
No, no .. Pyszności ;)
15 Febrero 2011
mniam mniam dajcie troche
15 Febrero 2011
wspaniały tort sama bym zjadła :)
15 Febrero 2011
fajny xdd.
14 Febrero 2011
sykoda jesc:tak:
14 Febrero 2011
:skok: mm pewnie pyszny
14 Febrero 2011
mmm... ciachoo xd
14 Febrero 2011
Yummy in my tummy!!
14 Febrero 2011
Mniam
14 Febrero 2011
mmm : D
14 Febrero 2011
pozytywnie ;D
14 Febrero 2011
:))