Blog Fotka.pl - Świętujemy 10-lecie! | Fotka.com

Blog Fotka.pl

« Wszystkie albumy

Świętujemy 10-lecie!

Zdjęcie 10 z 12 · 14 Febrero 2011 · 32 komentarze
Biuro Rafała tonie w balonach

Komentarze (32)

18 Julio 2011
niebiesko mi ^.^ elegancka fotaaa
fotkobalony :D
:jezyk2: http://skocz.pl/Zdjecie006h.jpg
19 Abril 2011
:):)
i fotel mógłby być różowy. haha
ejjj tylko łóżko sie nie dopasowało do klimatów koloru tego
pokoju:)
hehe . xxd
bunkrów nie ma ale tez jest zajebiscie ! :D
balonyyyyyyy :zakochany:
8 Marzo 2011
to nie tona ;D ale zajebiscie:D
2 Marzo 2011
dajcie.:D
28 Febrero 2011
fajnie, fajnie tylko gdzie są ludzie ?:D
27 Febrero 2011
niebiesko
25 Febrero 2011
tylko uważaj, bo Ci mama majtek nie dopierze.
17 Febrero 2011
lubię niebiesko-białe balony. kocham fotke.pl
17 Febrero 2011
dobre
16 Febrero 2011
palony ^^
16 Febrero 2011
super
15 Febrero 2011
Jak biało niebiesko, ciekawe kto pompował te balony :P :)
15 Febrero 2011
MeGaaa ;p
15 Febrero 2011
Extra
15 Febrero 2011
dajcie igle i bedzie po klopocie :D
15 Febrero 2011
jej ;d balonikii
14 Febrero 2011
Alee dużooo balonów xd hehe ^^
14 Febrero 2011
ciekawe kto to posprząta :P
14 Febrero 2011
stylowo xddd
14 Febrero 2011
;d
14 Febrero 2011
A kto to będzie sprzątał... xd
14 Febrero 2011
Fajnioooooooo
14 Febrero 2011
noo:) fajnie fajnie
14 Febrero 2011
Dużooo balonów ; ]