Lukasz
Lukasz
  4 Junio 2014 (pierwszy post)
Czy wierzycie w e-miłość?
Czy można się zakochać na czaciq?
Pewnie, że wierzycie, nawet cyberki uprawiacie XD
Paffeuu
Paffeuu
  6 Junio 2014
Turka
Turka: Nie kłamię. No widzialam, tragedia teraz na czacie. :D

z tych świeżaków, to brak mi tuxatora d83dde02
ubolewam mocno : D
Turka
Turka
  6 Junio 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: z tych świeżaków, to brak mi tuxatora ubolewam mocno : D

A któż to?
Ja ze świeżaków nie znam nikogo.... i czuję się taka 'stara'.
Biondolomenos
Biondolomenos
  6 Junio 2014
Lukasz
Lukasz: człowieku ja nigdy w życiu tego nie przeczytam x D


ja to samo

ps; przewijałem przewijałem i byłem ciekaw kiedy się skończy XDDD
Paffeuu
Paffeuu
  6 Junio 2014
Turka
Turka: A któż to? Ja ze świeżaków nie znam nikogo.... i czuję się taka 'stara'.Paffeuu

Byl jeszcze ze 2-3 lata wstecz xD
To ten co o uprawnienia pisałd83dde2d
Lukasz
Lukasz
  6 Junio 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: ps; przewijałem przewijałem i byłem ciekaw kiedy się skończy XDDD

xD...
Turka
Turka
  6 Junio 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Byl jeszcze ze 2-3 lata wstecz xD To ten co o uprawnienia pisał

A. No może i pamiętam. :D
Paffeuu
Paffeuu
  6 Junio 2014
Turka
Turka: A. No może i pamiętam. :D

Na pewno pamiętasz :rotfl:
PoetkaNapalmu
PoetkaNapalmu
  7 Junio 2014
Lukasz
Lukasz: xD...


Łukasiu :*
Turka
Turka
  7 Junio 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Na pewno pamiętasz

Miło wspominam typa, który przeze mnie pousuwał konta na fotce. :woot:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.