Lukasz
Lukasz
  4 Junio 2014 (pierwszy post)
Czy wierzycie w e-miłość?
Czy można się zakochać na czaciq?
Pewnie, że wierzycie, nawet cyberki uprawiacie XD
Lukasz
Lukasz
  6 Junio 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: e łapkem możesz dać, zbieram, chcę podwyższyć swoją średnią, bo to poprawi moje samopoczucie i samoocenę. Zakładam 2 konta i idę plusować swoje posty, zobaczysz, będę miał wieczorem + 7 000

Polecam Tora i z 20 acc do plusowania X D
Lukasz
Lukasz
  6 Junio 2014
ps poplusuj mnie po drodze, sporo postów mamy obok siebie :crylol:
Paffeuu
Paffeuu
  6 Junio 2014
Lukasz
Lukasz: Polecam Tora i z 20 acc do plusowania X D

Tor nie maskuje IP na fotce, SPRAWDZONE INFO, wujek Paffeuu gadał Ci o sprawdzonym sposobie :D
Lukasz
Lukasz: ps poplusuj mnie po drodze, sporo postów mamy obok siebie

MASZ MÓJ GŁOS!
Lukasz
Lukasz
  6 Junio 2014
Ostatnio edytowany: 1 Enero 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Tor nie maskuje IP na fotce, SPRAWDZONE INFO, wujek Paffeuu gadał Ci o sprawdzonym sposobie :D

A kto ci ip będzie sprawdzał xD
Zaglądają tylko w guwnopowiązania :D
Ps ip mają chyba tylko ft więc xD... Wątpię, że oni tak przegrywają jak Mg i modkowie, żeby się do kogoś dobierać.
Ja po prostu miałbym to w dupie czy ktoś ma 40 kont czy 3, co mnie to obchodzi xd
Lukasz
Lukasz
  6 Junio 2014
A co do info o ip, wiem o tym, sam sprawdzałem. Wystarczyło wbić z 2 kont na raz na czaciq.
Paffeuu
Paffeuu
  6 Junio 2014
Lukasz
Lukasz: Ps ip mają chyba tylko ft więc xD

ERROR XD
całego nie widzą.. ale styknie, żeby z range wyłapać xD
Lukasz
Lukasz: Ja po prostu miałbym to w dupie czy ktoś ma 40 kont czy 3, co mnie to obchodzi xd

d83ddc4d

MG i reszta, też mają to w dupie, robią jak ktoś już skamle, tak to jest, FT też tak musi : D
Lukasz
Lukasz
  6 Junio 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: całego nie widzą.. ale styknie, żeby z range wyłapać xD

Jeśli siedzę na 2 kontach, na raz, na czaciq tomodkowie mają 5-6 cyfr :3
Paffeuu
Paffeuu
  6 Junio 2014
Lukasz
Lukasz: Jeśli siedzę na 2 kontach, na raz, na czaciq tomodkowie mają 5-6 cyfr :3

nom, nie wiem czy modkowie, ale fp raczej tak xD
Zależy, jakie kto permisy dostanie.
Lukasz
Lukasz
  6 Junio 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: nom, nie wiem czy modkowie, ale fp raczej tak xD Zależy, jakie kto permisy dostanie.

Modkowie i fp.
Fajnie było mieć kompana tosziko xDDDDDD
Paffeuu
Paffeuu
  6 Junio 2014
Wuahahaha : DDD
Lukasz
Lukasz
  6 Junio 2014
:crylol: ­
Turka
Turka
  6 Junio 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Dużo się zmieniło, sama zobaczysz [niekoniecznie na lepsze]

Jak posiedziałam przez dwa dni na czacie..... to zatęskniłam za tymi 'starymi' ludźmi.... nawet za Kapustą. :crylol:
Paffeuu
Paffeuu
  6 Junio 2014
Turka
Turka: nawet za Kapustą

NIE KŁAM XDDDD
Paffeuu
Paffeuu
  6 Junio 2014
Nikogo już praktycznie nie ma..
Sama z resztą widziałaś : D
Turka
Turka
  6 Junio 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: NIE KŁAM XDDDD

Konto usunięte
Konto usunięte: Nikogo już praktycznie nie ma.. Sama z resztą widziałaś : D

Nie kłamię. :lol:

No widzialam, tragedia teraz na czacie. :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.