Pierwszy mecz Hargreavesa - MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB | Fotka.com

MANCHESTER UNITED - OD KOŁYSKI AŻ PO GRÓB

 

Owen Hargreaves zagrał wczoraj swój pierwszy mecz od szesnastu miesięcy - informuje News of the World.

Angielski pomocnik wziął udział w specjalnie zaaranżowanej sesji treningowej w Carrington. Hargreaves, który po raz ostatni wystąpił w zremisowanym 1:1 meczu z Chelsea we wrześniu 2008 roku, wytrzymał na boisku 90 minut.

Hargreaves do składu Manchesteru United miał wrócić we wrześniu ubiegłego roku, ale kontuzja kolan zawodnika okazała się o wiele poważniejsza. Jego powrót do pierwszego zespołu ,,Czerwonych Diabłów'' powinien być teraz kwestią kilku tygodni.

News of the World podkreśla, że na powrót Hargreavesa czeka nie tylko sir Alex Ferguson, ale i Fabio Capello, który chętnie widziałby go w reprezentacji Anglii w tegorocznych mistrzostwach świata w RPA.

Lubisz to?
konto usunięte
Trochę o nie było! Za wiele wymagać od niego nie możemy!
11 Enero 2010
Noo, długo już czekamy na jego powrót, oby nas nie rozczarował.
10 Enero 2010