zycie to nie bajka tylko pier****** walka :( - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***


W najpiękniejszy życia czas,
Lecz odszedłeś tak cichutko
Ze swoją miłością wraz.
W świecie nic się nie zmieniło,
Choć żal serce mi rozrywa,
Bowiem miłość z mojej strony
Była i wciąż jest prawdziwa.
                                                   
2.
   Czas spędzony ze mną uważasz za stracony
Pamiętając tylko te złe życia strony
Jednak nie zawsze było złe...
Przecież nie co dzień kłóciliśmy się.
Nie chcesz już mnie znać...
Nie chcesz obok mnie stać,
A to bardzo boli mnie
Bo jak nikogo w świecie wciąż
KOCHAM Cię
                                                                       
3.
  Gdyby miłość była piekłem
oddałabym duszę diabłu,
by być przy Tobie
Gdyby miłość była zbrodnią
Popełniłabym ją, by być przy Tobie
Gdyby miłość była karą za grzechy
grzeszyłabym, by być przy Tobie
Gdyby miłość była śmiercią
Umarłabym, by być przy Tobie
                                                                          
4.
    Jest pewne imię.
Na P się zaczyna.
Nosi je pewien chłopak,
A kocha go pewna dziewczyna.

                                                            
5.
     Zapomnę o złej woli...
Zapomnę co dręczy, co boli...
Zapomnę nawet o sobie,
lecz nigdy kochanie o Tobie
                                             
Lubisz to?
konto usunięte
Gdyby miłość była piekłem oddałabym duszę diabłu, by być przy Tobie
13 Diciembre 2008
konto usunięte
Wstawaj i walcz nie poddawaj sie.:)
13 Diciembre 2008
Nie daj się, Ludzie niech swoje myślą..:)
13 Diciembre 2008