03.12.2008
w kolejce po szczescie...
w kolejce po szczęscie czekam dniami i nocami
stoję w niej bardzo długo
czekając aby ktoś mnie zauważyl
aby dal szanse
kiedy stanę oko w oko w wrót pięknego swiata
wykrzycze wszystkim ze swiat jest piekny
ale czy napewno?
staram sie jak moge lecz nic mi nie wychodzi
dlaczego?
moze jest cos ze mna nie tak?
nie nie moge tak myslec
ani mowic
urodzona pod szczesliwa gwiazdza
nie
to nie ja
zostalam pomylona
jestem aby walczy
walczyc do upadlego
jestem juz wyczerpana
wedrowka i walka
walka
o szczescie
niestety musi to dobiec koniec
ospala ostygla stoje
stoje
stoje w kolejce po szczescie
czy ktos mnie zauwazy
i zrozumie
ze mi jest to dobro tak bardzo potrzebne
kiedys to musi nastapic
albo i nie...
lecz stoje nie ogladajac sie za siebie czekajac na lepsze jutro
stoję w niej bardzo długo
czekając aby ktoś mnie zauważyl
aby dal szanse
kiedy stanę oko w oko w wrót pięknego swiata
wykrzycze wszystkim ze swiat jest piekny
ale czy napewno?
staram sie jak moge lecz nic mi nie wychodzi
dlaczego?
moze jest cos ze mna nie tak?
nie nie moge tak myslec
ani mowic
urodzona pod szczesliwa gwiazdza
nie
to nie ja
zostalam pomylona
jestem aby walczy
walczyc do upadlego
jestem juz wyczerpana
wedrowka i walka
walka
o szczescie
niestety musi to dobiec koniec
ospala ostygla stoje
stoje
stoje w kolejce po szczescie
czy ktos mnie zauwazy
i zrozumie
ze mi jest to dobro tak bardzo potrzebne
kiedys to musi nastapic
albo i nie...
lecz stoje nie ogladajac sie za siebie czekajac na lepsze jutro
Lubisz to?