umrzeć z miłości....... - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

Chociaż raz warto umrzeć z miłości. Chociaż raz. A to choćby po to, żeby później chwalić się znajomym, że to bywa. Że to jest. ...Umrzeć. Leżeć na cmentarzu czyjejś szuflady obok innych nieboszczyków listów i nieboszczek pamiątek i cierpieć... Cierpieć tak bosko i z takim patosem, jakby się było Toscą lub Witosem. ...I nie mieć już żadnych spraw i do nikogo złości. I tylko błagać Boga, by choć raz, choć jeszcze jeden raz umrzeć z miłości.
Lubisz to?
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...x*** Super klan:))
10 Enero 2009
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** Tez bym chciala umrzec z miłosci...
10 Enero 2009
fajne ale jakoś mi się mniej podoba niż inne:)
2 Enero 2009