17.12.2008
taki sobie wierszyk xD
Nie wiem co to jest,
Nie wiem co w tym tkwi,
Nie wiem czemu przelała się,
Czara pełna czarnej krwi,
Nie wiem czemu tak,
Nie wiem czemu nie,
Nie wiem czemu krew ta zaczyna wrzeć,
Nie wiem po co i nie wiem dlaczego,
myślisz że to ja,choć nie mam z tym nic wspólnego!
Jestem dzieckiem śmierci,
Dzieckiem ciemności jak mnie nazwano,
Jestem sobą nie kimś kim mi kazano!
Bo moja krew jest czarna?
Bo na ramieniu wycięłam krzyże?
Zamknę się w czarnej skorupie mego umysłu,
Nie będę dłużej żyła w takim ścisku,
Zacznę pływać pomiędzy chmurami,
Spacerować wzdłuż utraconych marzeń otchłani,
Aż odkryję drugą stronę,
Tą gdzie wszystko jest już zakończone...
Lubisz to?