szukam kogośna całe życie - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

chciałabym tutaj znależć fajnego chłopaka który jest ze świdnicy i chiałby mnie poznac i przyjaciela
Lubisz to?
konto usunięte
trzeba zmienić nazwę klanu na: "BIURO MATRYMONIALNE" _:lol2: .
28 Diciembre 2008
konto usunięte
:mrgreen: :mrgreen:
28 Diciembre 2008
konto usunięte
heh;] każdy by chciał :P miłośc ;| du.a z nią ://
28 Diciembre 2008