30.07.2012
serducho
Czasem bycie samotnym jest męczące , chciałoby się mieć kogoś bliskiego, przytulać się do niego , posiadać takie uczucie , że jest się dla kogoś tym ważnym .
Ale bycie singlem też ma swoje zalety , można się wyszaleć , zero kłótni , odpoczynek .
Ma się dużą swobodę działania, można rozwijać swoje pasje, uprawiać sport, podróżować, spotykać się z przyjaciółmi.
Ale bycie singlem też ma swoje zalety , można się wyszaleć , zero kłótni , odpoczynek .
Ma się dużą swobodę działania, można rozwijać swoje pasje, uprawiać sport, podróżować, spotykać się z przyjaciółmi.
Nazywam się Justyna jestem nowa , witam wszystkich :>
I pozdrawiam :)
I pozdrawiam :)
Lubisz to?
