samotny - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

27.12.2008

samotny

szukam milosci zycia znalesc nie moge moze znajdzie sie dziewczyna hetna do napisania i nawet do zapoznania sie dajcie znac jak by ktos byl taki pozdrawiam samotnych
Lubisz to?
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
27 Diciembre 2008
Divo ale się czepiasz ;d a ty Tomek co tu robisz ;d
27 Diciembre 2008
Znaleźć pisze się przez "ź"... Chętna pisze się przez "ch". Post niżej ktoś dobrze napisał...
27 Diciembre 2008