....samotność ma .... - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

samotność gromi w mym sercu..

choć przy mnie tylu ludzi..

którzy wspieraja, choć tylko stoja..

chca zdobyć serce z kamienia

...mchem obrośnięte jak kora drzewa

Uśpione -choć nie nieżywe...

nic nie czuje

..ni bólu

..ni chłodu ...

.. ni ciepła

SAMOTNOŚĆ..

niczym sztorm na morzu

chce zniszczyć uczucia gniewu w sobie

chce choćniszczy tylko wszystko wokoło

targa uczuciami..niczym wiatr

samotności ma knąbrna

nie rań

zostaw!!!

opuść ramiona

..zostań cząstką rozpaczy..

Lubisz to?
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...x*** Super klan:))
10 Enero 2009
konto usunięte
...mchem obrośnięte jak kora drzewa
7 Enero 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek
4 Enero 2009