03.01.2009
....samotność ma ....
samotność gromi w mym sercu..
choć przy mnie tylu ludzi..
którzy wspieraja, choć tylko stoja..
chca zdobyć serce z kamienia
...mchem obrośnięte jak kora drzewa
Uśpione -choć nie nieżywe...
nic nie czuje
..ni bólu
..ni chłodu ...
.. ni ciepła
SAMOTNOŚĆ..
niczym sztorm na morzu
chce zniszczyć uczucia gniewu w sobie
chce choćniszczy tylko wszystko wokoło
targa uczuciami..niczym wiatr
samotności ma knąbrna
nie rań
zostaw!!!
opuść ramiona
..zostań cząstką rozpaczy..
Lubisz to?