samotność - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

12.01.2009

samotność

Zycie bez miłosci nie ma sensu.Moze kiedyś pojawisz sie ty i znowu będe szczęsliwa.
Lubisz to?
dla wszystkich samotnych serduszek
31 Enero 2009
konto usunięte
ej no napewno kazdy znajdzie swoja polowke trzeba czekac po prostu
18 Enero 2009
konto usunięte
Przytul Mnie I Powiedz, Że Ludzie Nie Są Tacy Źli...
17 Enero 2009