samotni to zło - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

13.12.2008

samotni to zło

nie chce żeby ktoś stracił chopaka

Lubisz to?
Dzień świętego Walentego To dzień dobry dla każdego W tym dniu wszyscy to wyznają Że chcą kochać i kochają.
13 Diciembre 2008