samotne jest serce Me............ - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

Samotne i smutne jest Serce co kochało,

Ale nikt je nie kochał,

O samotne i smutne serce me,

Och me serce samotne i podziurawione jak sito po przez nie odpowiednią Miłość,

Którą pokochałem lecz jej serce niczym jak lodowa skała mego serca nie pokochało!!

Moje serce teraz płacze w samotności,

Gdyż jej serca już nigdy nie zobaczy,

No bo jej serce kocha już innego serce,

A mi pozostawiła tylko bul i swoje zdjęcie,

Och zranione me serce,

Och czyżby me serce nikomu nie było przeznaczone,

Nikomu już na moim sercu już nie zależało,

Och Smutne i samotne jest serce Me.



Moje serce, które jest teraz bardzo samotne,
chciałoby zostać przez kogoś przytulone.
Znalezienie takiej osoby to nie jest problem,
Tylko o jedno codziennie się modlę.
Żeby tą osobą była zwykła dziewczyna,
bardzo szczera, kochająca i miła.
O taką dziewczynę ciężko w tych czasach,
niektóre wywyższają się chodząc na obcasach.
Inne zaś trzymają papierosa w ręku,
chowając się przed rodzicami na przystanku.
Takiej dziewczyny nie chciałbym mieć w życiu,
żadnego stosunku polegającego na paleniu i piciu.
Dla mnie wystarczy zwykła niewiasta,
nie ważne czy pochodzi ze wsi czy z miasta.
Kochałbym ją całymi dniami,
przytulając ją pieściłbym słowami!

Lubisz to?
konto usunięte
nie tylko Twoje serduszko jest samotne:((
22 Noviembre 2008
EHHHH Zgadzam sie:*pozdrawiam:*
22 Noviembre 2008
konto usunięte
DlA WsSsYsSsKIcH SaMoTnYCh sSsSeRdUsSsEk ; *** :zakochany: ; *** :zakochany: ; ** Mrauu . . . . ; ***
22 Noviembre 2008