22.11.2008
samotne jest serce Me............
Samotne i smutne jest Serce co kochało,
Ale nikt je nie kochał,
O samotne i smutne serce me,
Och me serce samotne i podziurawione jak sito po przez nie odpowiednią Miłość,
Którą pokochałem lecz jej serce niczym jak lodowa skała mego serca nie pokochało!!
Moje serce teraz płacze w samotności,
Gdyż jej serca już nigdy nie zobaczy,
No bo jej serce kocha już innego serce,
A mi pozostawiła tylko bul i swoje zdjęcie,
Och zranione me serce,
Och czyżby me serce nikomu nie było przeznaczone,
Nikomu już na moim sercu już nie zależało,
Och Smutne i samotne jest serce Me.

chciałoby zostać przez kogoś przytulone.
Znalezienie takiej osoby to nie jest problem,
Tylko o jedno codziennie się modlę.
Żeby tą osobą była zwykła dziewczyna,
bardzo szczera, kochająca i miła.
O taką dziewczynę ciężko w tych czasach,
niektóre wywyższają się chodząc na obcasach.
Inne zaś trzymają papierosa w ręku,
chowając się przed rodzicami na przystanku.
Takiej dziewczyny nie chciałbym mieć w życiu,
żadnego stosunku polegającego na paleniu i piciu.
Dla mnie wystarczy zwykła niewiasta,
nie ważne czy pochodzi ze wsi czy z miasta.
Kochałbym ją całymi dniami,
przytulając ją pieściłbym słowami!

Lubisz to?
; ***