30.05.2012
;pp te nagłówki są dziwne xdd
Dlaczego tak cierpimy nie mając przy sobie lub wgl kogoś bardzo bliskiego.?
KLIK
Poszukuje chłopaka ;pp prosze o kontakt na priv ;D
KLIK
Poszukuje chłopaka ;pp prosze o kontakt na priv ;D
Lubisz to?