09.12.2008
patrzeć w niebo...
Gdy patrze teraz w niebo,
Gwiazdy smutnym wierszem mówią mi że Ciebie już niema,
Że już nigdy nasze drogi się nie zejdą...
Ilekroć patrząc w niebo widziałbym spadająca gwiazdę,
tyle razy pomyślałbym jedno życzenie,
byś była ze mną już na zawsze...

Gwiazdy smutnym wierszem mówią mi że Ciebie już niema,
Że już nigdy nasze drogi się nie zejdą...
Ilekroć patrząc w niebo widziałbym spadająca gwiazdę,
tyle razy pomyślałbym jedno życzenie,
byś była ze mną już na zawsze...

Lubisz to?