patrzeć w niebo... - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

09.12.2008

patrzeć w niebo...

Gdy patrze teraz w niebo,
Gwiazdy smutnym wierszem mówią mi że Ciebie już niema,
Że już nigdy nasze drogi się nie zejdą...


Ilekroć patrząc w niebo widziałbym spadająca gwiazdę,
tyle razy pomyślałbym jedno życzenie,
byś była ze mną już na zawsze...





Lubisz to?