mrr.. ♥ - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

11.01.2009

mrr.. ♥

" Czasem po prostu chciałabym się do Ciebie przytulić,
bez żadnego konkretnego powodu...
Pójść do parku, gdzie w promieniach słońca
mienią się różnymi kolorami jesienne liście ..
Usiąść pod drzewem, patrzeć w niebo ..
Powiedzieć coś, cokolwiek .. bo wiem,
że mogę rozmawiać z Tobą o wszystkim ..
Spojrzeć w Twe oczy... gładzić dłoń .. dotykać Twej twarzy .. ust .. pocałować ..
Poczuć się jak mała dziewczynka, bezbronna dziewczynka ..
bezpieczna w Twych ramionach ..
Chciałabym zapomnieć o tym, co było...
żyć chwilą obecną ..
Pragnę usnąć wtulona w Ciebie ..
obudzić się kiedyś słysząc z Twych ust moje imię ..
Czuć, że jestem Ci potrzebna ..
wiedzieć, ze jestem jedyn ..
Chcę się z Tobą drażnić .. pokłócić ..
tylko po to, by później się czule pogodzić ..
I tęsknić wiedząc, ze i Ty tęsknisz .."

Lubisz to?
dla wszystkich samotnych serduszek
31 Enero 2009
konto usunięte
Chcę się z Tobą drażnić .. pokłócić .. tylko po to, by później się czule pogodzić .. I tęsknić wiedząc, ze i Ty tęsknisz .."
17 Enero 2009
konto usunięte
Chciałabym zapomnieć o tym, co było... żyć chwilą obecną ..
15 Enero 2009