me history
był kiedyś chłopak nie za ładny ale za to z wielkim serce. Pewnego dnia poznał dziewczynę bardzo ładną i mądra ale nie miał odwagi podejść i powiedzieć co do niej czuje .
któregoś dnia postanowił jednak zagadać i od razu dziewczyna bardzo go polubiła . Od tego dnia chodził zawsze uśmiechnięty nic nie zepsuło mogło zepsuć mu humoru .
ale co piękne nigdy nie trwa długo i tak też z nimi było
w rocznice spotkali sie on był bardzo szczęśliwy że miną już rok ale ona była już jakaś inna jakby ciałem była z nim a myśli jej były zupełnie gdzie indziej po romantycznej kolacji odwiózł ją jak zawsze do domu . rozstali sie jak zwykle lecz on coś przeczuwał
miał racje
ledwo odjechał z pod jej domu i dostał wiadomość od niej
wiesz ..... bardzo jesteś fajny i w ogóle ale nie mogę udawać ze nic sie nie dzieje
spotkałam innego i od razu zakochałam sie w nim wybacz ale on jest twoim lepszym modelem i pragnę być z nim do końca moich dni .
w tym momencie cały jego świat załamał się jak domek z kart od tej pory nic nie było takie jak przedtem i nie będzie .
lecz wierze ze nadejdzie taki dzień ze jeszcze sie uśmiechne i wybuchne radością jak