me history - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

13.12.2008

me history

był kiedyś chłopak  nie za ładny ale  za to z wielkim serce. Pewnego dnia poznał  dziewczynę                   bardzo ładną i mądra ale nie miał odwagi  podejść i powiedzieć co do niej czuje .

któregoś dnia postanowił  jednak zagadać i od razu  dziewczyna bardzo go polubiła . Od tego dnia chodził zawsze uśmiechnięty nic nie zepsuło mogło zepsuć mu humoru .

ale co piękne nigdy nie trwa długo i tak  też z nimi było  

w  rocznice spotkali sie on był bardzo szczęśliwy że miną  już rok ale ona była już jakaś inna  jakby          ciałem była z nim a myśli jej były zupełnie gdzie indziej  po romantycznej kolacji  odwiózł ją jak                       zawsze do domu . rozstali sie jak zwykle  lecz on coś przeczuwał

miał racje

ledwo odjechał  z pod jej domu  i dostał wiadomość od niej

wiesz  ..... bardzo jesteś fajny i w  ogóle ale  nie mogę udawać ze nic sie nie dzieje

spotkałam innego  i od razu  zakochałam sie w nim  wybacz ale on jest twoim lepszym modelem  i  pragnę być z nim do końca moich dni .

w tym momencie cały jego świat załamał się jak domek z kart od tej pory nic nie było takie jak przedtem i nie będzie  .

 

 

lecz wierze ze nadejdzie taki dzień  ze jeszcze sie uśmiechne i wybuchne radością jak

wulkan  

Lubisz to?
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
15 Diciembre 2008
konto usunięte
takich dni zapewne będzie wiele ;) wierze że spotkasz jeszcze tą jedyną ;) w zyciu piekne są tylko chwile ale warto dla nich zyć ;] głowa do góry żebyś niczego nie przegapił w swoim życiu ;*
14 Diciembre 2008