kocham.. - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

10.12.2008

kocham..

Kocham Cię tak bardzo,
Że wiruje wokół Ciebie
Cały mój świat.
Kocham Cię tak szalenie,
Że oddam Ci moje serce
Na wiele pięknych lat.
Pięknych, bo widzę
Nas razem,
Pięknych i niezwykłych
Zarazem.
Teraz wiem,
Jak kocham Cię bardzo.
Teraz wiem,
Że dla Ciebie warto.
Warto walczyć,
Ryzykować.
Warto starać się,
Dziękować.
I dziękuję za Twą miłość,
Obiecaj, że będzie trwała
WIECZNIE.
Jesteś sensem mojego życia,
Kocham Cię..

Lubisz to?
konto usunięte
Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia...
11 Diciembre 2008
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** :calusek:
11 Diciembre 2008
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** szczerze jest to wzruszajace
11 Diciembre 2008