kochać to.. - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

11.12.2008

kochać to..

 

Kochać to - żyć i umrzeć dla kogoś.. 
Kochać to - ogrzać kogoś swoim ciepłem.. 
Kochać to - dać komuś serce i przyjąć je odniego.. 
Kochać to - być szczęśliwym i dawać szczęście.. 
Kochać to - patrzeć oczami miłości.. 
Kochać to
- nie mówić kocham, ponieważ Cię potrzebuję 
tylko potrzebuję Cię, ponieważ Cię kocham.. 

Kochać to - starać się nie mieć ostatniego słowa, lecz 
uczynić ostatni krok.. 

Kochać to - umieć powiedzieć przepraszam iprzyjąć przeprosiny.. 
Kochać to
- tworzyć dobro i ochraniać je w sobie, aby 
móc je później ofiarować.. 

Kochać to - umieć zrezygnować z czegoś dla kogoś.. 
Kochać to
- umieć naprawić coś, co się samemu popsuło.. 
Kochać to
- być cierpliwym.. 
Kochać to
- nie ranić.. 

Kochać to - nie zapominać o kimś.. 

Lubisz to?
konto usunięte
Kochać to - nie mówić kocham, ponieważ Cię potrzebuję tylko potrzebuję Cię, ponieważ Cię kocham..Kochać to - nie ranić..
20 Diciembre 2008
Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
13 Diciembre 2008
konto usunięte
Kochać to - dać komuś serce i przyjąć je od niego..
12 Diciembre 2008