jaa i Tyyy.. Tyy.. i jaa.. - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ONA- wciąż zagubiona w przeszłość zapatrzona..

TY- nie chciałeś jej słuchać i nie umiałeś jej ufać..

ONA- zrobiła dla Ciebie tyle,

pamiętała każdą wolna chwilę..

TY- zacierałeś wszystkie wspomnienia, a przez to straciłeś marzenie..

ONA- płakała dniami i nocami, cieszyła się każdymi sekundami..

TY- miłości innym nie dawałeś, ale czy tego żałowałeś??

ONA- kłamała, krzyczała, tysiąc łez wylała, aż tak Cię kochała.!

TY- uczuć jej nie okazywałeś i ciągle udawałeś..

ONA- nadzieje swą straciła i wszystko w przeszłość odrzuciła.

Na samym dnie została..

Nikt jej nie słuchał - chociaż krzyczała.!

Miłość tu nie zwyciężyła..Tylko jeszcze bardziej pogrążyła.

Całe życie jednak TY przegrałeś.

Mogłeś wygrać, lecz nie skorzystałeś..

ONA - choć kłamała, krzyczała, tysiąc łez wylała..

Zrobiła coś jeszcze - POKOCHAŁA..

Lubisz to?
Wesołych Światek AnD Szalonego Sylwka!!!:**!!!
26 Diciembre 2008
konto usunięte
ONA- Nikt jej nie słuchał - chociaż krzyczała.! Miłość tu nie zwyciężyła..Tylko jeszcze bardziej pogrążyła. Całe życie jednak TY przegrałeś. Mogłeś wygrać, lecz nie skorzystałeś..
26 Diciembre 2008
konto usunięte
heh podoba mi się to... takie prawdziwe :(
26 Diciembre 2008